Alarm Sistemleri Fiyatları

Alarm Sistemleri Fiyatları

Alarm Sistemleri Fiyatları

0
PAYLAŞ
Alarm Sistemleri Fiyatları
Alarm Sistemleri Fiyatları

Alarm Sistemleri Fiyatları

Alarm sistemleri fiyatları, istanbul alarm sistemleri fiyatlari,  kampanyadan yararlanmak için,  alarm sistemleri  uygun fiyat  

alarm sistemleri fiyat
alarm sistemleri fiyatları

Alarm Sistemleri Fiyatları: alarm sistemler fiyatları istanbul ev veya işyerinin hırsızlık, alarm sistemi fiyat, tehdit, gasp, yangın, sağlık sorunu gibi durumlarda başkalarını(Alarm Haberalma Merkezi, mal sahibi, komşular) haberdar edip yardım çağırmayı sağlayan elektronik güvenlik sistemidir Alarm haberalma merkezleri panelden kendilerine gelen mesajı tipine göre kullanıcıya, polise, itfaiyeye, ambulansa yönlendirir. AKM bunu yıllık abonelik ücreti karşılığı yapar, alarm sistemi ni sürekli gözler, gerektiğinde bakım için yönlendirme de yapar güvenlik sistemi, kurulacak yerin konumuna, müşterinin isteklerine ve yaşam tarzına, ayrılan bütçeye uygun olarak seçilen elektronik parçaların birbirlerine entegre edilmesiyle oluşturulur Sistem istenmeyen durumları algılar ve alarma geçer, alarm esnasında sirenle ve ışıkla çevreye, otomatik telefon arama ile kullanıcıya ve AKM ‘ne haber verir. Kapı ve pencerelerin açılmasının algılanması, ortamda hareket eden canlıların algılanması, cam kırılması ve darbelerin algılanması, gaz kaçaklarının, dumanın ve yüksek ısının algılanması, panik-tehdit-yangın butonları alarm sistemleri nin istenmeyen durumları tesbit etmesine yarayan unsurlardır. Bunlardan gelen algılamaların, hangi bölgedekilerin ne zaman alarm olarak algılanacağına müşterinin hareket ve yaşam tarzına göre karar verilir ve muhtemel saldırı yollarını ve tehlikeleri göz önüne alan keşif sonuçlarına göre sistem düzenlenir. Kullanıcılar alarm kurma ve çözme işlemini, tuş takımından (keypad) şifre girerek, uzaktan telefonla bağlanarak, istenen zamanlarda otomatik olarak veya özel bir RF uzaktan kumanda ile gerçekleştirebilirler. Alarm Sistemleri Fiyatları Ekipmanları: Alarm Paneli, Şifre Paneli, Pır Dedektör, Manyetik Kontak, Dahili Siren, Harici Siren, Gaz Dedektörü, Karbondioksit Dedektörü, Duman Dedektörü, Isı ve Isı Artış Dedektörü, Panik Buton Su Baskını Dedektötü, Pencere Kapı Bim Sensörü  (wireless  alarm sistemleri, kablosuz alarm sistemleri).

 KABLOLU ALARM SISTEMLERİ FİYATLARI:  UYGUN FIYAT 

1 adet PIR dedektör + 1 Adet manyetik kontak + 1 adet şifre paneli + 1 adet Siren + 1 adet    alarm paneli + 1 yıllık merkez sadece 400 $

 Ücretsiz Montaj 7 Gün 24 saat Alarm İzleme Hizmeti % 100 müşteri menmuniyeti 

ALARM SISTEMLERI FIYATLARI: Alarm sistemi fiyatlari, alarm sistemleri fiyatları, hırsız alarm sistemleri,ucuz alarm sistemleri, kablosuz alarm sistemleri,ev alarm sistemleri,alarm sistemleri,  istanbul anadolu yakası alarm sistemleri, sultanbeyli alarm, tuzla alarm, gebze alarm, samandıra alarm, adalar alarm yapan firma, beykoz alarm, beykoz alarm, esenler alarm,büyükçekmece alarm, villa alarm alarm sistemleri, alarm sistemleri fiyatları, hırsız alarm sistemleri, ucuz alarm sistemleri,bayrampaşa alarm,kablosuz alarm sistemleri,ev alarm sistemleri,pronet,teknim alarm sistemleri, kamera sistemleri, kamera sistemleri fiyatları, gizli kamera, kablosuz kamera sistemleri, kamera sistemleri fiyatı,pronet fiyatları,

Alarm Sistemleri fiyatları
Alarm Sistemleri fiyatları

Alarm Sistemleri Fiyatları  Alarm sistemleri fiyatları, ev veya işyerinin hırsızlık, tehdit, gasp, yangın, sağlık sorunu gibi durumlarda başkalarını (Alarm Haberalma Merkezi, mal sahibi, komşular) haberdar edip yardım çağırmayı sağlayan elektronik güvenlik sistemi dir. Alarm haberalma merkezleri panelden kendilerine gelen mesajı tipine göre kullanıcıya, polise, itfaiyeye, ambulansa yönlendirir AHM bunu yıllık abonelik ücreti karşılığı yapar, sistemi sürekli gözler, gerektiğinde bakım için yönlendirme de yapar güvenlik sistemi, kurulacak yerin konumuna, müşterinin isteklerine ve yaşam tarzına, ayrılan bütçeye uygun olarak seçilen elektronik parçaların birbirlerine entegre edilmesiyle oluşturulur sistem istenmeyen durumları algılar ve alarma geçer, alarm esnasında sirenle ve ışıkla çevreye, otomatik telefon arama ile kullanıcıya ve AHM ‘ne haber verir Kapı ve pencerelerin açılmasının algılanması, ortamda hareket eden canlıların algılanması, cam kırılması ve darbelerin algılanması, gaz kaçaklarının, dumanın ve yüksek ısının algılanması, panik-tehdit-yangın butonları alarm sisteminin istenmeyen durumları tesbit etmesine yarayan unsurlardır Bunlardan gelen algılamaların, hangi bölgedekilerin ne zaman alarm olarak algılanacağına müşterinin hareket ve yaşam tarzına göre karar verilir ve muhtemel saldırı yollarını ve tehlikeleri göz önüne alan keşif sonuçlarına göre sistem düzenlenir Kullanıcılar alarm sistemleri kurma ve çözme işlemini, tuş takımından (keypad) şifre girerek, uzaktan telefonla bağlanarak, istenen zamanlarda otomatik olarak veya özel bir RF uzaktan kumanda ile gerçekleştirebilirler. 

 Alarm sistemi beş ana bölümden oluşur

  alarm sisteminizi veriyoruz,  yerinde ürün garantisi veriyoruz,  ücretsiz servis hizmeti, 24 saat alarm sisteminizi valilikten ruhsatlı olan alarm takip merkezimizden takip ediyor ve gerektiğinde ; polis, ambulans,itfaiye yönlendiriyoruz. Algılayıcılar-dedektörler, Alarm paneli, Uyarıcılar, Sistem kontrol-kumanda araçları, Bunlar arasındaki bağlantı tesisatı Algılayıcılar; PIR hareket dedektörü, mikrodalga hareket dedektörü, IR bariyer hareket dedektörü, manyetik kontak, butonlar, cam kırılma dedektörü, darbe dedektörü, gaz dedektörü, duman dedektörü, su basma dedektörü vb tiplerde olabilirler Algıladıklarında bir kontağın konumunu değiştirirler Alarm Sistemi Ekipmanları: Alarm Paneli, Şifre Paneli, Pır Dedektör, Manyetik Kontak, Dahili Siren, Harici Siren, Gaz Dedektörü, Karbondioksit Dedektörü, Duman Dedektörü, Isı ve Isı Artış Dedektörü, Panik Buton Su Baskını Dedektötü, Pencere Kapı Bim Sensörü (wireless  alarm sistemleri, kablosuz alarm sistemleri) Alarm panelleri; dedektör bağlamak için kullanılan zon girişi sayısı, kullanıcı sayısı, bağlanabilecek keypad sayısı, yönetilen bölüm sayısı, bağlanabilen aksesuarlar gibi özelliklerle çeşitlenirler çeşitli sayıda girişleri ve çıkışları vardır Elektrik kesintilerinde devreye giren yedek kaynakları vardır. Uyarıcılar; siren, flaşör, telefon arama ve GSM modülleri vb sesli ve görsel uyarı elemanlarıdır Çeşitli tetikleme şekilleri ile çalışabilirler, sabotaja karşı donanım ve yedek enerji kaynakları olabilir Sistem kontrol-kumanda araçları; yazı ekranlı veya ışıklı tuş takımları(keypad), IR veya RF uzaktan kumandalar, telefon, bilgisayar vb araçlardır. Bu sistem parçaları arasındaki bağlantı tesisatı kablolu veya kablosuz olabilir. Kablosuz bağlantıda, panel veya kablosuz dedektör alıcı santralı tarafından tanınabilecek dedektör sayısı, haberleşmenin şifrelenme düzeyi, değişken kod, radyo girişimine meydan vermeme ve bunlara bağışık olma, dedektörlerin tamper, pil durumu, sağlıklı çalışma raporu gibi bilgileri gönderebilme özelliği, panel veya santralın radyo karıştırması ile sağır edilmeyi sabotaj olarak bildirmesi, dedektör RF bilgi paketlerinin birbiri ile çakışmaması temel kriterlerdir.

Alarm Sistemleri Fiyatları Hakkında Genel Bilgi Tanımlar

Bir güvenlik sistemi kontrol paneli başta olmak üzere olumaktadır. Kontrol paneli güvenlik sisteminin ana kompanentidir ve merkezi bilgisayar gibi hizmet gösterir. Alarm sistemleri olarak kablolu alarm sistemi ve kablosuz alarm sistemi modeller vardır. Evinizin, iş yerinizin veya istediğiniz bir bölgenin belirli yerlerinden çeşitli detektörler kontrol paneline bağlanır. Güvenlik sisteminiz kuruluysa ve detektörler herhangi bir problem algılıyorsa, kontrol paneline bir sinyal gönderirler. Kontrol paneli de otomatik olarak kendi iç kompanentleriyle uyarıcı siren sesleri veya isteğe bağlı oalrak alarm merkezini arayarak durumun rapor edilmesini sağlar.

Alarm Paneli:

Alarm sisteminin bütün fonksiyonlarını yöneten yönlendiren ve bütün ekipmanların bağli olduğu merkezdir. Kablolu ve kablosuz dedektörler olmak üzere 2 kısımdan oluşur. Alarm sisteminin özellikleri (alarm merkezini otomatik araması, panelde tanımlanan GSM veya Sabit numaraların aranması) bu özelliklerin kullanılmasını sağlayan Panel; Alarm panelidir.

SIFRE Paneli:Alarm Sistemi Fiyatları

Üzerindeki numara tuşaları sayesinde alarm sistemi nin yönetildiği cihazdir. Alarm kurulması işlemi, sifre paneli üzerinden yapılır. İsteğe bağlı olarak birden çok kişiye sifre verilebilir. Kullanıcı bu şifreyi kullanarak giriş çıkış yapar.

Hareket Dedektörü (PIR Dedektörü): alarm sistemi ana ekipman

En önemli ekipmanlardan biridir. Bir hareket dedektörü, 90 derece açıyla (PIR) pasif infrared olarak alanı tarar ve ortamdaki hareketini algılar, daha sonra bu algıyı panele sinyal olarak iletir.

Manyetik Kontak:

Yerinden oynatıldıgında tehlike arz eden yerlerde kullanılır. Örnek ;kapı pencere havalandırma boşluğu gibi yerlerde kullanılır. Manyetik kontak kullanılan ortamda (kapı, pencere gibi), açılması durumunda alarm paneline sinyal olarak gider. Alarm kurulu ise alarm harekete geçer ve Alarm çalar.

5.Panik Butonu:

Tehlike arz eden durumlarda (elle) manuel olarak bir butona basılır, alarm vermek için kullanilir. Döviz burolarında ve bankalarda yaygın olarak kullanılır. Kullanildigi durumlarda alarm merkezine sinyal gider. İsteğe bağlı olarak dahili ve harici siren çalar.

6.Gaz Dedektörü:

Gazlarin yogunlugunu algılayan dedektörlerdir. Gaz kaçagi durumunda belirli bir yoğunluğun üstünde ortamda gaz varsa, sisteme bunu sinyal olarak gönderir. Alarm sistemi fiyatları kurulu olmasa bile 24 saat çalışır kurulu ise alarm paneliden uyarı sinyalleri yaymaya başlar.

7.Duman Dedektörü:

Alarm Sistemleri Fiyatları

Ortamdaki duman yoğunluğunu algılayarak sistemi haberdar eder.Gaz dedektörü gibi 24 saat çalışır.

8.Sirenler:

Alarm durumunda 125 desibel yüksek bir ses çıkartarak çevreye uyarı verirler. Harici (Dış Siren) ve dahili (İç Siren) olmak üzere iki çeşittir. Harici Sirenin mekanın dışına, görülebilecek bir yere yerlestirilmesi caydırıcılığı artırır. Sabotaj durumunda, kablolu sistemlerde kullanılan alarm sistemleri fiyatları nin kablosunun kesilmesi durumunda, mevcut Kuru tip akü devreye girer ve çalmaya devam eder. Kuru tip Akü nün ömrü ortalama 2 saattir. Sistem sabote edilirse sirenler harekete geçer. ayrıca: wireless  alarm sistemleri, kablosuz alarm sistemleri ayrı ekipmanlardır. İstanbul alarm sistemleri: anadolu yakası alarm sistemleri, Hizmet verdiğimiz yerlerden bazıları; acıbadem alarm sistemleri, bostancı alarm sistemleri, kadıköy alarm sistemleri, acıbadem alarm, ataşehir alarm, pendik alarm, içerenköy alarm sistemi, maltepe alarm, tuzla alarm, ümraniye alarm, cadde bostan alarm, bağdat caddesi alarm, kadıköy alarm sistemleri, küçükyalı alarm, kurtköy alarm .. Acıbadem alarm, bölgesinde hırsızlık olayları artış göstermektedir. Yapılan keşiflerde ve gelen şikayetler bu tespitimizi doğrulamaktadır. İstanbul Pendik Alarm Sistemleri: Pendik bölgesinde hırsızlık olaylarında son zamanlarda artış gözlenmektedir. Ayrıca beyoğlu alarm ve cihangir alarm sistemleri hakkında bilgilendirme oldu. Altıntepe alarm ve kozyatağı alarm sistemleri, yeni sahra alarm sistemleri ve istanbul anadolu yakası ve istanbul anadolu yakası alarm sistemleri ile ilgili bize danışabilirsiniz. Alarm sistemi

  • alarm sistemleri fiyatları– CCTV Kamera Sistemleri, Yangın İhbar Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Hırsız Alarm Sistemleri,
  • alarm sistemleri fiyatları – Elektronik güvenlik sistemleri, görüntülü kapı telefonları, CCTV Kamera sistemleri kurulumu ilgili bir site.
  • alarm sistemleri fiyatları – UPS ve Aküler
  • alarm sistemleri fiyatları – Güvenlik, geçiş kontrol, cctv kamera, yangın alarm ve bina otomasyon sistemleri uygulama firması.
  • alarm sistemleri fiyatları – Gizli Kamera Sistemleri, CCTV Kamera Sistemleri, Soygun – Yangın alarm sistemleri, kablosuz görüntü aktarımı, mikro dalga link sistemleri, görüntü nakli.
  • alarm sistemleri fiyatları – cctv kamera sistemleri, yangın ihbar sistemleri, interkom sistemleri, gizli kamera sistemleri, ürün güvenlik, urun guvenlik, kablosuz kamera sistemleri, speed dome kamera sistemleri, dvr kayıt sistemleri
  • alarm sistemleri fiyatları Paradox, dsc, crow, elegance alarm sistemleri, sismik deprem duyar erken uyarı sistemleri.

ALARM SISTEMLERI FİYATLARI, alarm sistemleri fiyatları istanbul, ucuz alarm sistemi 2015 alarm sisteminde kampanya alarm sistemleri, alarm sistemleri fiyat,hırsız alarm sistemleri,ucuz alarm sistemleri, kablosuz alarm sistemleri, ev alarm sistemleri,alarm sistemleri, pronet alarm, bostancı alarm, içerenköy alarm, kartal alarm, istanbul anadolu yakası alarm sistemleri,ataşehir alarm, ümraniye alarm sistemleri,alarm sistemleri, alarm sistemleri fiyat,hırsız alarm sistemleri,ucuz alarm sistemleri, kablosuz alarm sistemleri, ev alarm sistemleri, alarm sistemleri, pronet alarm, bostancı alarm, içerenköy alarm, kartal alarm, istanbul anadolu yakası alarm sistemleri,ataşehir alarm, ümraniye alarm sistemleri, kartal alarm, pendik alarm, tuzla alarm, gebze alarm, samandıra alarm, sultanbeyli alarm, adalar alarm yapan firma,bayrampaşa alarm, beykoz alarm, beykoz alarm, polonezköy alarm,esenler alarm,büyükçekmece alarm, villa alarm alarm sistemleri, alarm sistemleri fiyat,hırsız alarm sistemleri,ucuz alarm sistemleri, kablosuz alarm sistemleri,ev alarm sistemleri, pronet,teknim alarm sistemleri, pronet fiyatları.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK