Alarm Sistemleri

Alarm Sistemleri

Alarm Sistemleri

0
PAYLAŞ

Alarm Sistemleri

Ücretsiz Montaj 7 Gün 24 saat Alarm İzleme Hizmeti,

1 adet pır dedektör

1 adet manyetik kontak

1 adet şifre paneli

1 adet alarm paneli

1 yıllık merkez hizmeti

alarm sistemleri alarm sistemleri ile ilgili aramalar alarm sistemleri

Alarm Sistemleri

Alarm Sistemi ile evinizde yada iş yerinizde yaşanabilecek hırsızlık girişimlerinde karşı sirenler devreye girer. Caydırıcı özelliğe sahip sirenler olay anında yüksek desibelde ses üreterek yakın çevreyi uyarır ve hırsızlığın savuşturulmasını sağlar. Ayrıca merke aboneliğiniz varsa Alarm Merkezi eş zamanlı olarak polise haber verilir.

Hırsız Alarmı Çeşitleri

  • Kablolu Hırsız Alarm Sistemleri
  • Kablosuz Hırsız Alarm Sistemleri
  • Hibrit (Kablolu + Kablosuz) Hırsız Alarm Sistemi
  • Sistem Ana Bileşenleri: Kontrol Paneli, Şifre Cihazı, Harici Siren, Akü, Trafo, KabloAlarm Sistemi, Hırsızlık Önleme Dedektörleri: Manyetik Kontak, Hareket Dedektörü, Cam Kırılma Dedektörü, Darbe Dedektörü (hareket dedektörü infrared görünmez bir ışın yayarak hareketi algılar ve bu bilgiyi panele iletir. Panel üzerinden ister cep telefonuna arama yapar veya abonelik varsa direk Alarm merkezinden polise bildirilir)

Alarm Sistemleri Fiyatları ürünün özelliklerine göre ve markasına göre değişir çok sayıda marka ve model vardır, piyasa da görüntüden öteye geçmeyen çok sayıda alarm sistemi mevcuttur,

Alarm Sistemleri en ihtiyacınız olduğu zamanda işinize yarayacaktır. Merkeze bağlanamayan alarm sistemleri ve sabote edilebilir durumda olduğundan alarm sistemleri sigorta firmaları tarafından da kabul görmeyen ürünlerdir. Bu durumda ihtiyacınıza göre hareket etmeniz gerekir. Alarm fiyatı alırken firmanın referans bilgilerine ve teknik servis hizmetine bakmanız yerinde olur. Ayrıca ürünlerin sertifikalı ürünler olması tercih nedeni olacaktır. Unutmayın alarm hizmetini bir kez alınır, güvenliğinizi zaafiyete dönüştürmeyin, kaliteli ürünlerden vazgeçmeyin kaliteli ürün kaliteli hizmet demektir.

Alarm Sistemleri En Uygun Fiyat

Alarm Sistemleri müşterilerine uygun maliyetle ile alarm sistemlerini bütçenizin zorlamadan güvenliğinizden de taviz vermeden bir çok kablolu veya kablosuz Alarm Sistemleri ile Ev ve iş yeri tipi güvenlik sistemleri ile korur.

Siz evinizdeyken ya da dışarıdayken, hem sevdiklerinizi hem de eşyalarınızı kötü niyetli kişi ya da kişiler tarafından korumak ve tam kapsam güvenlik altına almak Kale Güvenlik Sistemleri ile artık çok kolay!

ALARM SİSTEMLERİ
Seçkin  Güvenlik Alarm  Sistemleri ile evinizi hırsızlık gibi kötü niyetli girişimlere karşı korumakla kalmayacak; yangın, sağlık problemleri, gaz kaçağı, panik, tehdit gibi acil müdahale gerektiren durumlara karşı da önlem almış olacaksınız.

Ücretsiz keşif sonrasında ev veya iş yerinin yapısına göre belirlenen alarm sistemleri her bir mekan için farklılık gösterebilir.

Alarm sistemi, abonelerin isteğine göre kablolu ya da kablosuz olarak seçilebilir.

 

alarm sistemleri 

alarm sistemleri

alarm sistemleri fiyatları ev alarm sistemleri fiyatları ev alarm sistemleri alarm sistemleri fiyat listesi kablosuz alarm sistemleri alarm sistemleri nasıl çalışır

alarm sistemleri

alarm sistemleri,  alarm sistemi

alarm sistemleri 

alarm sistemleri istanbul anadolu yakası, atalar,bağdat caddesi,zümrütevler alarm, ev alarm sistemleri istanbul avrupa yakası, fiyatları ev alarm sistemleri kadıköy, güneşli, sahrayıcedit, alarm sistemleri üsküdar, alarm sistemleri, yeni sahra, alarm sistemler alarm fiyat, alarm fiyatı, alarm sistemleri hakkında herşeyi bu sayfada bulabilirsiniz, alarm sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Her ihtiyacınıza yönelik, her bütçeye uygun çözümler. Alarm sistemleri bizden mutlaka fiyat almadan almayın.

Hürrriyet Mah Akmeşe Sk Aslı Apt No:2

Kartal / İSTANBUL 0 216 379 79 34

http://www.seckinguvenlik.com

Firmamız alarm sistemleri   ayrıca bütün güvenlik  sistemleri  marka ve model fark etmeksizin teknik  servis hizmetleri vermektedir. Güvenlik kamera sistemleri,  02163797934 bize ulaşabilirsiniz. Firmamız Uygun fiyat kaliteli ürün anlayışıyla Garantili ve sertifikalı ürünlerimizle siz değerli müşterilerimize çözüm sunmayı amaç edinmiştir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK