Bostancı Alarm Sistemleri

Bostancı Alarm Sistemleri

Bostancı Alarm Sistemleri

1
PAYLAŞ
Alarm Sistemleri Fiyatları
Alarm Sistemleri Fiyatları

Bostancı Alarm Sistemleri

Bostancı Alarm Sistemleri
Bostancı Alarm Sistemleri

Firmamız güvenlik kamerası ve Bostancı alarm sistemi kurulumu ve teknik servis hizmetleri vermektedir. Seçkinler Güvenlik Bostancı Alarm Sistemleri Tel: 0 533 236 36 76 bizi istediğiniz saatte arayabilirsiniz. Bostancı Alarm Sistemleri; bütün marka ve model için teknik servis hizmetimiz olmakla birlikte, Alarm ve güvenlik sistemleri alarm kurulumu montajı, crow, Dsc marka Alarm Sistemleri, Paradox Alarm sistemleri kurulumu, bostancı alarm hizmetleri için  bizi  arayabilirsiniz.  bostancı alarm sistemleri, bostancı alarm bütün alarm marka ve modellerine teknik destek verilir, bostancı alarm sistemleri,  güvenlik sistemleri,  bostancı, kamera sistemleri, bostancı güvenlik kamerası, bostancı istanbul alarm sistemleri hizmeti veren firmalar. bostancı kamera sistemleri, bostancı kamera kiralama, profesyonel güvenlik kamera sistemleri.

Ürünlerimiz garantili ve sertifikalıdır.

bostancı Alarm ve güvenlik sistemleri alarm kurulumu montajı, crow, Dsc Alarm Sistemleri, Paradox Alarm sistemleri kurulumu, bostancı alarm firmaları 

Seçkinler Güvenlik

Tel: 0 533 236 36 76  (7/24 saat ulaşabilirsiniz)

Tel: 0 216 379 79 34

bostancı ev alarm sistemleri fiyatları

1 adet pır dedektör

1 adet manyetik kontak

1 adet alarm paneli

1 yıllık merkez hizmeti

400 $

Kampanya fiyatları için bizi arayabilir ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

bostancı alarm sistemleri, bütün marka ve model alarm sistemleri bostancı alarm sistemleri hizmetleri

Alarm sistemi kurulumunda tercih nedeniniz?

Alarm sisteminde yanlış alarm durumu yaşamazsınız.
Alarm sistemi montajı, alarm sistemi kurulumunda profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.
Sistemde kullanılan tüm ürünler garantilidir. Arıza durumunda teknik servis ekibi yedek malzeme ile gelmekte ve arızalı olan ürün değişim yapılarak sistem çalışır hale getirilmektedir. Bu önemli bir hizmettir. Piyasadaki bir çok alarm firması arızalı ürünü söküp tamiri için satın aldığı firmaya gönderip ürünün tamir edilmesini beklemektedir. Alarm sistemi ciddi bir iştir, böyle bir durumda sisteminiz ürün gelene kadar çalışmayacaktır.
Ücretsiz teknik servis ve destek hizmetimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Unutmayın Alarm Sistemi 1 kez alınır.

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLER

Alarm sistemleri profesyonel uzmanlık ve tecrübe isteyen ciddi bir iştir. Aırsız alarm sisteminin profesyonel ve işin uzmanları tarafından seçilmesi gerekir. Profesyoneller tarafından seçilmeyen ve montajı yapılmayan alarm sistemi ekipmanları uygun proje ile uygulanmayan alarm sistemlerinde her zaman ciddi sorunlar yaşarsınız. Hatalı alarm çalmaları , gerçek bir soygun girişiminde alarmın çalmaması gibi durumlar çok sık karşılaşılan problemlerden bazılarıdır. Altını çizerek belirttiğimiz gibi alarm sistemleri ciddi bir iştir ve uzmanlık gerektirir.

Alarm sistemleri büyük mekanların korunmasının yanında küçük iş yerleri ve hatta evlerimiz içinde mutlaka kullanılması gereken bir güvenlik ekipmanıdır. Hırsız alarm sistemleri doğru uygulandığında sizi, Malınızı ve sevdiklerinizi tehlikelere karşı koruyan bir 7/24 uyumayan bekçi durumunda olacaktır. Buda sizin ve sevdiklerinizin rahat ve huzurlu bir şekilde uyuması demektir.

Hırsız, yangın, sağlık, panik, sabotaj, su baskını, gaz kaçağı alarmları, açılış/kapanış takibi, akü arızası vb gibi sinyaller, operatörlerimiz tarafından profesyonelce değerlendirilir. Bölgelerden gelen alarmlar bölge isimleriyle birlikte raporlandırılır (Giriş Manyetik Kontak, Hol Pır vb.).

Anında Müdahele

  Bostancı alarm sistemleri Alarm durumundan haberdar olan  Güvenlik Alarm Sistemleri Merkezi uzman operatörleri aracılığı ile anında gerekli kişileri haberdar ederek ilgili birimleri de olaya müdahale etmeleri için harekete geçirir.

Panik Butonu

  Bostancı alarm sistemleri, sistem açık veya kapalı pozisyonda olsa dahi panik butonunun kullanılması durumunda ilgili kişilere haber verilirken aynı zamanda da kolluk kuvvetlerine haber verilir.

Ambulans Butonu

  Bostancı alarm sistemleri, acil sağlık yardımına ihtiyaç halinde alarm paneli üzerindeki ambulans butonuna basılması ile merkezimize ulaşan sinyal üzerine abone aranır ve yetkili kişiden teyit alındıktan sonra ilgili lokasyona sağlık ekibi yönlendirilir.

Kapalı Gün Hizmeti

  İşyerleri için; çalışma yapılmayacak gün var ise (pazar günü, bayramlar, abone tarafından belirlenmiş olan özel günler vs.) şifre kullanılarak giriş yapılsa dahi ilgili lokasyon aranarak parola karşılığında teyit alınır ve ardından iş yeri sahibine telefon ile ulaşılarak bilgi verilir.

Geç Açılış Takibi

  Abonelerin belirttiği açılış saatinde belirtilen lokasyonda açılış gerçekleşmez ise Güvenlik operatörleri tarafından firma sahibine telefon yolu ile bilgi verilir.

Limitli Süre Takibi

  Risk seviyesinin yüksek olduğu lokasyonlarda (ATM kabinleri, kasa daireleri, depolar, vb.) abone tarafından belirlenen işlem süresi aşıldığı Güvenlik operatörleri tarafından derhal ilgili birimlere haber verilir.

Kurma Kapatma Kontrolü

  Bostancı alarm sistemleri, Aboneler istedikleri saatte  Güvenlik operatörlerini arayarak parola karşılığında alarm sistemlerinin kurulu olup olmadığını öğrenebilirler.

Arıza Bildirimi

  Alarm sisteminde oluşabilecek arızalar (Elektrik kesilmesi, akü azalması, dedektör pil azalması vs) anında abonelere ve teknik servislerine iletilir.

Test Kontrolü

  Bostancı alarm sistemleri, Güvenlik Alarm Sistemleri Merkezi her abonenin alarm sistemi paneli ile günde en az bir kere olmak kaydı ile haberleşir. Test kontrolü denilen bu işlem sonucunda panelin alarm merkezi ile haberleşmediği fark edilir ise bu durum alarm olarak algılanır, abone ve teknik servisine derhal haber verilir.

Tehdit Şifresi

  Abone alarm sitemini tehdit altında kapatmış ise (abone için önceden belirlenmiş olan tehdit şifresi kullanarak)  lokasyondan teyit almadan durumun detaylarını da bildirerek derhal ilgili kolluk birimlerini olay yerine yönlendirir.

Kaliteli hizmet uygun fiyat! Bostancı Alarm Sistemleri avantajlşarından yararlanmak için bizi arayabilirsiniz!

bostancı alarm sistemleri Aranan kelimeler

bostancı alarm, bostancı alarm sistemleri, bostancı alarm sistemi hizmeti veren firmalar, bostancı ucuz alarm, güvenlik sistemleri, hırsız alarm sistemleri, bostancı elektronik güvenlik sistemi hizmeti veren firmalar, güvenlik sistemleri bostancı, ucuz alarm bostancı, bostancı alam sistemleri işi yapan firma, alarm işi yapan firma bostancı, ev alarm sistemi bostancı, kablosuz alarm, kablolu alarm sistemi bostancı, bostancı alarm, alarm sistemleri bostancı, hırsız alarm ve yangın sistemleri bostancı, istanbul alarm hizmeti veren firmalar, alarm sistemleri istanbul bostancı, hırsız alarm sistemleri istanbul bostancı, hırsız alarm sistemleri fiyatları bostancı,hırsız alarm sistemleri fiyatları sahibinden, ev alarm sistemleri bostancı, yangın alarm sistemleri bostancı

 

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK