Kadıköy Alarm Sistemleri

Kadıköy Alarm Sistemleri

Kadıköy Alarm Sistemleri

0
PAYLAŞ

Kadıköy Alarm Sistemleri

Firmamız güvenlik kamerası ve alarm sistemi kurulum, teknik servis hizmetleri vermektedir. Bütün marka ve model için teknik servis hizmetimiz vardır. Kadıköy Alarm ve güvenlik sistemleri alarm kurulumu montajı, crow, Dsc Alarm Sistemleri, Paradox Alarm sistemleri kurulumu, kadıköy alarm firmaları       Tel: 0 533 236 36 76 bizi istediğiniz saatte arayabilirsiniz.  Kadıköy alarm sistemleri, kartal alarm bütün alarm marka ve modellerine teknik destek verilir, kadıköy alarm sistemleri,  güvenlik sistemleri,  kamera, kartal alarm, kamera sistemleri, kadıköy güvenlik kamerası, kadıköy istanbul alarm sistemleri hizmeti veren firmalar. kadıköy kamera sistemleri, kadıköy kamera kiralama

alarm1

kadıköy ev alarm sistemleri fiyatları

Kampanya fiyatları için bizi  arayabilir ayrıntılı bilgi  alabilirsiniz.

1 adet pır dedektör  1 adet manyetik kontak 1 adet alarm paneli 1 yıllık merkez hizmeti

400 $

Fiyat avantajlarından yararlanmak için bizi arayın. Yerinde keşif ve Kredi kartına taksit imkanı.

Bizi Arayın!

Tel: 0 533 236 36 76

Tel: 0 216 379 79 34

Kadıköy Alarm Sistemleri

Kadıköy alarm sistemleri, kısaca tariflerimiz; PROFESYONEL HİZMET, garantili ürünler, 2 yıl garantili ürünler, UL ve CE belgeli ürünler,  kesintisiz hizmet, müşteri memnuniyeti, ücretsiz keşif, isteğe göre ve bütçeye göre ürün analizi, Güvenlik bizim işimiz.

Hırsız Alarm Sistemleri Özellikleri

Kadıköy Hırsız alarm sistemlerinin özelliklerinden bahsedecek olursak, ayna tipi sensör adı verilen özelliğin açıklaması ile başlayabiliriz. Bu özellik, küçük aynaların bir araya gelmesi ile kurulmuştur. Aynalara düşecek olan kızılötesi ışınlar buradan yansıyarak ikinci bir aynanın üzerine düşerek sensör oluşturur. Bu tip sistemlerin en önemli ve en gerekli özelliği ise şüphesiz ki alarm merkezini arama özelliğidir. Bu şu demek oluyor; belli bir merkeze, etkinleştirme, pasifleştirme ve alarm gibi bilgileri iletir. Bu hem hırsız güvenlik sisteminde var olan özelliklere göre hem de sizlerin tercihlerine göre değişebilir. Kısacası anormal bir durum söz konusu olduğunda size haber veren bir sistemden bahsedebiliriz.

Dikkat Edilecek Alarm Özellikleri
Alarmınızı seçerken, ikili teknoloji sensörü tercih ederseniz, yanlış alarmları minimuma indirirsiniz.
Hayvan algılama sensörü seçerseniz, kedi, köpek gibi hayvanlardan kaynaklı yanlış alarmların da önüne geçebilirsiniz.

 • Kadıköy Alarm
 • Kadıköy Ev Alarm
 • Kadıköy İşyeri Alarm
 • Kadıköy Alarm Fiyatları
 • Kadıköy Alarm Sistemleri
 • Kadıköy  Hırsız, yangın, sağlık, panik, sabotaj, su baskını, gaz kaçağı alarmları, açılış/kapanış takibi, akü arızası vb gibi sinyaller, operatörlerimiz tarafından profesyonelce değerlendirilir. Bölgelerden gelen alarmlar bölge isimleriyle birlikte raporlandırılır.
  Anında Müdahele

    Alarm durumundan haberdar olan  Güvenlik Alarm Sistemleri Merkezi uzman operatörleri aracılığı ile anında gerekli kişileri haberdar ederek ilgili birimleri de olaya müdahale etmeleri için harekete geçirir.

  Panik Butonu

    Sistem açık veya kapalı pozisyonda olsa dahi panik butonunun kullanılması durumunda ilgili kişilere haber verilirken aynı zamanda da kolluk kuvvetlerine haber verilir.

  Ambulans Butonu

    Acil sağlık yardımına ihtiyaç halinde alarm paneli üzerindeki ambulans butonuna basılması ile merkezimize ulaşan sinyal üzerine abone aranır ve yetkili kişiden teyit alındıktan sonra ilgili lokasyona sağlık ekibi yönlendirilir.

  Kapalı Gün Hizmeti

    İşyerleri için; çalışma yapılmayacak gün var ise (pazar günü, bayramlar, abone tarafından belirlenmiş olan özel günler vs.) şifre kullanılarak giriş yapılsa dahi ilgili lokasyon aranarak parola karşılığında teyit alınır ve ardından iş yeri sahibine telefon ile ulaşılarak bilgi verilir.

  Geç Açılış Takibi

    Abonelerin belirttiği açılış saatinde belirtilen lokasyonda açılış gerçekleşmez ise Güvenlik operatörleri tarafından firma sahibine telefon yolu ile bilgi verilir.

  Limitli Süre Takibi

    Risk seviyesinin yüksek olduğu lokasyonlarda (ATM kabinleri, kasa daireleri, depolar, vb.) abone tarafından belirlenen işlem süresi aşıldığı Güvenlik operatörleri tarafından derhal ilgili birimlere haber verilir.

  Kurma Kapatma Kontrolü

    Aboneler istedikleri saatte Seçkinler Güvenlik operatörlerini arayarak parola karşılığında alarm sistemlerinin kurulu olup olmadığını öğrenebilirler.

  Arıza Bildirimi

    Alarm sisteminde oluşabilecek arızalar (Elektrik kesilmesi, akü azalması, dedektör pil azalması vs) anında abonelere ve teknik servislerine iletilir.

  Test Kontrolü

    Seçkin Güvenlik Alarm Sistemleri Merkezi her abonenin alarm sistemi paneli ile günde en az bir kere olmak kaydı ile haberleşir. Test kontrolü denilen bu işlem sonucunda panelin alarm merkezi ile haberleşmediği fark edilir ise bu durum alarm olarak algılanır, abone ve teknik servisine derhal haber verilir.

  Tehdit Şifresi

    Abone alarm sitemini tehdit altında kapatmış ise (abone için önceden belirlenmiş olan tehdit şifresi kullanarak)  lokasyondan teyit almadan durumun detaylarını da bildirerek derhal ilgili kolluk birimlerini olay yerine yönlendirir.

aranan kelimeler etiket

kadıköy alarm sistemleri, kadıköy alarm  kiralama, kadıköy alarm sistemleri ile ilgili aramalar
ateş elektrik güvenlik sistemleri kadıköy, kadıköy alarm, kadıköy alarm, elektrik güvenlik sistemleri nerede, kadıköy alarm, kadıköy alarm sistemleri,elektrik güvenlik sistemleri, alarm hizmet veren, kadıköy,ateş elektrik güvenlik sistemleri harita, kadıköy alarm hizmetleri veren profesyonel güvenlik sistemleri

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK