Kartal Alarm Sistemleri

Kartal Alarm Sistemleri

Kartal Alarm Sistemleri, kartal alarm

0
PAYLAŞ
Kartal Alarm Sistemleri

Kartal Alarm Sistemleri

Firmamız yerimiz İstanbul Kartalda olup Profesyonel Alarm Güvenlik Hizmeti vermektedir. İletişim Seçkinler Güvenlik

Tel: 0 533 236 36 76

Firmamız güvenlik kamerası ve kartal alarm sistemi kurulumu, teknik servis hizmetleri vermektedir. Bütün marka ve model için teknik servis hizmetimiz vardır. Kartal Alarm ve guvenlik sistemleri alarm kurulumu montajı, crow, Dsc Alarm Sistemleri, Paradox Alarm sistemleri kurulumu, kartal alarm firmaları  bizi istediğiniz saatte arayabilirsiniz. Kartal alarm sistemleri, kartal alarm bütün alarm marka ve modellerine teknik destek verilir, kartal alarm sistemleri, kartal güvenlik sistemleri, kartal kamera, kartal alarm, kartal kamera sistemleri, kartal güvenlik kamerası, kartal istanbul alarm sistemleri hizmeti veren firmalar,kamera sistemleri kartal

Kartal Alarm Sistemleri Fiyat
Kartal Alarm Sistemleri

KARTAL ALARM SİSTEMLERİ

kartal ev alarm sistemleri fiyatları

Kampanya fiyatları için bizi  arayabilir ayrıntılı bilgi  alabilirsiniz.

Kartal ev alarm sistemleri;

1 adet pır dedektör

1 adet manyetik kontak

1 adet alarm paneli

1 yıllık merkez hizmeti

400 $

Seçkinler Güvenlik Sistemleri

Adres: Hürrriyet Mah Akmeşe Sk Aslı Apt No:2

Kartal / İSTANBUL

Tel: 0 216 379 79 34

Tel: 0 533 236 36 76

Kartal Hırsız Alarm Sistemleri Özellikleri

Kartal Hırsız alarm sistemlerinin özelliklerinden bahsedecek olursak, ayna tipi sensör adı verilen özelliğin açıklaması ile başlayabiliriz. Bu özellik, küçük aynaların bir araya gelmesi ile kurulmuştur. Aynalara düşecek olan kızılötesi ışınlar buradan yansıyarak ikinci bir aynanın üzerine düşerek sensör oluşturur. Bu tip sistemlerin en önemli ve en gerekli özelliği ise şüphesiz ki alarm merkezini arama özelliğidir. Bu şu demek oluyor; belli bir merkeze, etkinleştirme, pasifleştirme ve alarm gibi bilgileri iletir. Bu hem hırsız güvenlik sisteminde var olan özelliklere göre hem de sizlerin tercihlerine göre değişebilir. Kısacası anormal bir durum söz konusu olduğunda size haber veren bir sistemden bahsedebiliriz.

Kartal Alarm Sistemleri Hakkında

Dikkat Edilecek Alarm Özellikleri
Alarmınızı seçerken, ikili teknoloji sensörü tercih ederseniz, yanlış alarmları minimuma indirirsiniz. Hayvan algılama sensörü seçerseniz, kedi, köpek gibi hayvanlardan kaynaklı yanlış alarmların da önüne geçebilirsiniz.

Anında Müdahele

Alarm durumundan haberdar olan Güvenlik Alarm Sistemleri Merkezi uzman operatörleri aracılığı ile anında gerekli kişileri haberdar ederek ilgili birimleri de olaya müdahale etmeleri için harekete geçirir.

Panik Butonu

Sistem açık veya kapalı pozisyonda olsa dahi panik butonunun kullanılması durumunda ilgili kişilere haber verilirken aynı zamanda da kolluk kuvvetlerine haber verilir.

Ambulans Butonu

Acil sağlık yardımına ihtiyaç halinde alarm paneli üzerindeki ambulans butonuna basılması ile merkezimize ulaşan sinyal üzerine abone aranır ve yetkili kişiden teyit alındıktan sonra ilgili lokasyona sağlık ekibi yönlendirilir.

Kapalı Gün Hizmeti

İşyerleri için; çalışma yapılmayacak gün var ise (pazar günü, bayramlar, abone tarafından belirlenmiş olan özel günler vs.) şifre kullanılarak giriş yapılsa dahi ilgili lokasyon aranarak parola karşılığında teyit alınır ve ardından iş yeri sahibine telefon ile ulaşılarak bilgi verilir.

Geç Açılış Takibi

Abonelerin belirttiği açılış saatinde belirtilen lokasyonda açılış gerçekleşmez ise Güvenlik operatörleri tarafından firma sahibine telefon yolu ile bilgi verilir.

Limitli Süre Takibi

Risk seviyesinin yüksek olduğu lokasyonlarda (ATM kabinleri, kasa daireleri, depolar, vb.) abone tarafından belirlenen işlem süresi aşıldığı Güvenlik operatörleri tarafından derhal ilgili birimlere haber verilir.

Kurma Kapatma Kontrolü

Aboneler istedikleri saatte Seçkinler Güvenlik operatörlerini arayarak parola karşılığında alarm sistemlerinin kurulu olup olmadığını öğrenebilirler.

Arıza Bildirimi

Alarm sisteminde oluşabilecek arızalar (Elektrik kesilmesi, akü azalması, dedektör pil azalması vs) anında abonelere ve teknik servislerine iletilir.

Test Kontrolü

Seçkin Güvenlik Alarm Sistemleri Merkezi her abonenin alarm sistemi paneli ile günde en az bir kere olmak kaydı ile haberleşir. Test kontrolü denilen bu işlem sonucunda panelin alarm merkezi ile haberleşmediği fark edilir ise bu durum alarm olarak algılanır, abone ve teknik servisine derhal haber verilir.

Tehdit Şifresi

Abone alarm sitemini tehdit altında kapatmış ise (abone için önceden belirlenmiş olan tehdit şifresi kullanarak) lokasyondan teyit almadan durumun detaylarını da bildirerek derhal ilgili kolluk birimlerini olay yerine yönlendirir.

Kartalda alarm sistemleri bizi arayabilirsiniz!

aranan kelimeler etiket

kartal alarm sistemleri, kartal alarm kiralama, kartal profesyonel alarm sistemleri ile ilgili aramalar
kartal alarm sistemleri, kartal ucuz alarm sistemleri, kartal alarm, alarm sistemleri hizmeti veren firmalar kartal, profesyonel güvenlik sistemleri kartal, alarm sistemleri fiyatları kartal, alarm sistemi fiyat kartal, güvenlik sistemleri kartal, kartal alarm hizmet veren, kartal alarm hizmetleri veren profesyonel güvenlik sistemleri, kartal alarm teknik servisi hizmeti veren firmalar, Ucuz alarm sistemleri kartal, alam fiyatları kampanya kartal, 2015 alarm fiyatları kartal, alarm sistemi kartal teknik servis.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK