Maltepe Alarm Sistemleri

Maltepe Alarm Sistemleri

Maltepe Alarm Sistemleri

0
PAYLAŞ
Çankaya Alarm Sistemleri
Çankaya Alarm Sistemleri

Maltepe Alarm Sistemleri

alarm-paneli  Firmamız  elektronik güvenlik sistemleri, başlıca hizmetlerimiz alarm sistemi kurulum ve teknik servis hizmeti vermektedir. Maltepe Alarm Sistemleri  0 216 379 79 34 GSM 0 543 216 22 33 Bütün marka ve modeller için teknik servis hizmetimiz vardır. Maltepe Alarm ve güvenlik sistemleri alarm kurulumu montajı, crow, Dsc Alarm Sistemleri, Paradox Alarm sistemleri kurulumu, maltepe alarm firmaları.

Maltepe Alarm Sistemleri

 Tel: 0 216 379 79 34

Adres: Atalar Caddesi Yasemin Sk No:1 Atalar – Kartal / İSTANBUL

Maltepe alarm sistemleri profosyonel ekip arkadaşları ile kurulumu sağlamaktadır.

Maltepe bölgesinde alarm firması birçok kurulum yapmış olup siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Maltepe ev alarm sistemleri fiyatları

1 adet pır dedektör

1 adet manyetik kontak

1 adet alarm paneli

1 yıllık merkez hizmeti

400 $

Kampanya fiyatları için bizi  arayabilir ayrıntılı bilgi  alabilirsiniz.

Bütün marka ve model teknik destek verilir. Kampanyalı ürünlerden faydalanmak için bizi arayın

 • Maltepe Alarm
 • Maltepe Ev Alarm
 • Maltepe İşyeri Alarm
 • Maltepe Alarm Fiyatları
 • Maltepe Alarm Sistemleri
 • Maltepe   Hırsız, yangın, sağlık, panik, sabotaj, su baskını, gaz kaçağı alarmları, açılış/kapanış takibi, akü arızası vb gibi sinyaller, operatörlerimiz tarafından profesyonelce değerlendirilir. Bölgelerden gelen alarmlar bölge isimleriyle birlikte raporlandırılır (Giriş Manyetik Kontak, Hol Pır vb.).
  Anında Müdahele

    Alarm durumundan haberdar olan  Güvenlik Alarm Sistemleri Merkezi uzman operatörleri aracılığı ile anında gerekli kişileri haberdar ederek ilgili birimleri de olaya müdahale etmeleri için harekete geçirir.

  Panik Butonu

    Sistem açık veya kapalı pozisyonda olsa dahi panik butonunun kullanılması durumunda ilgili kişilere haber verilirken aynı zamanda da kolluk kuvvetlerine haber verilir.

  Ambulans Butonu

    Acil sağlık yardımına ihtiyaç halinde alarm paneli üzerindeki ambulans butonuna basılması ile merkezimize ulaşan sinyal üzerine abone aranır ve yetkili kişiden teyit alındıktan sonra ilgili lokasyona sağlık ekibi yönlendirilir.

  Kapalı Gün Hizmeti

    İşyerleri için; çalışma yapılmayacak gün var ise (pazar günü, bayramlar, abone tarafından belirlenmiş olan özel günler vs.) şifre kullanılarak giriş yapılsa dahi ilgili lokasyon aranarak parola karşılığında teyit alınır ve ardından iş yeri sahibine telefon ile ulaşılarak bilgi verilir.

  Geç Açılış Takibi

    Abonelerin belirttiği açılış saatinde belirtilen lokasyonda açılış gerçekleşmez ise Güvenlik operatörleri tarafından firma sahibine telefon yolu ile bilgi verilir.

  Limitli Süre Takibi

    Risk seviyesinin yüksek olduğu lokasyonlarda (ATM kabinleri, kasa daireleri, depolar, vb.) abone tarafından belirlenen işlem süresi aşıldığı Güvenlik operatörleri tarafından derhal ilgili birimlere haber verilir.

  Kurma Kapatma Kontrolü

    Aboneler istedikleri saatte Seçkin Güvenlik operatörlerini arayarak parola karşılığında alarm sistemlerinin kurulu olup olmadığını öğrenebilirler.

  Arıza Bildirimi

    Alarm sisteminde oluşabilecek arızalar (Elektrik kesilmesi, akü azalması, dedektör pil azalması vs) anında abonelere ve teknik servislerine iletilir.

  Test Kontrolü

    Seçkin Güvenlik Alarm Sistemleri Merkezi her abonenin alarm sistemi paneli ile günde en az bir kere olmak kaydı ile haberleşir. Test kontrolü denilen bu işlem sonucunda panelin alarm merkezi ile haberleşmediği fark edilir ise bu durum alarm olarak algılanır, abone ve teknik servisine derhal haber verilir.

  Tehdit Şifresi

    Abone alarm sitemini tehdit altında kapatmış ise (abone için önceden belirlenmiş olan tehdit şifresi kullanarak)  lokasyondan teyit almadan durumun detaylarını da bildirerek derhal ilgili kolluk birimlerini olay yerine yönlendirir.

aranan kelimeler etiket

maltepe alarm sistemleri, maltepe alarm kiralama, maltepe profesyonel alarm sistemleri ile ilgili aramalar maltepe alarm sistemleri, maltepe ucuz alarm sistemleri, maltepe alarm, alarm sistemleri hizmeti veren firmalar maltepe, profesyonel güvenlik sistemleri maltepe, alarm sistemleri fiyatları maltepe, alarm sistemi fiyat maltepe, güvenlik sistemleri maltepe, maltepe alarm hizmet veren, maltepe alarm hizmetleri veren profesyonel güvenlik sistemleri, maltepe alarm teknik servisi hizmeti veren firmalar, Ucuz alarm sistemleri maltepe, alam fiyatları kampanya maltepe, 2015 alarm fiyatları maltepe, alarm sistemi maltepe teknik servis.

maltepe alarm sistemleri
maltepe ev alarm sistemleri
maltepe alarm sistemleri fiyat
maltepe güvenlik sistemleri
maltepe alarm
maltepe ev alarm sistemleri fiyatları
maltepe kablosuz alarm sistemleri fiyatları
maltepe alarm sistemleri ürünleri
maltepe diafon fiyatları
maltepe ev alarm sistemleri fiyatları
maltepe alarm kur
maltepe hırsız alarm sistemleri
maltepe alarm fiyat
maltepe alarm fiyatı
maltepe alarm fiyatları

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK